26/2/24- מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

רווחה וחווית עובד HR2024

רווחה וחווית עובד HR2024

חווית עובד חיובית יכולה להשפיע מאוד על מעורבות, שמירה ופריון העבודה. חווית עובד הפכה למבדיל מרכזי במיתוג מעסיקים, בגיוס ובשימור עובדים בעולם העבודה החדש. ארגונים המספקים לעובדיהם מסע חיובי ובלתי מתפשר - החל משלב הגשת המועמדות והראיון הראשון, דרך פיתוחו וקידומו המקצועי ועד להפיכתו לחלק בלתי נפרד מהארגון. תהליכים אלו משפיעים משמעותית על מעורבות, תרבות, מורל ושימור העובדים, ובד בבד, יוצרים את היתרון הנכסף לארגון. כנס רווחה וחווית עובד ייערך במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2024.


המרכז הבינלאומי לכנסים, בשיתוף פורום משאבי אנוש, מתכבדים להזמינך להשתתף וליטול חלק בכנס רווחה וחווית עובד שייערך במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2024.


הכנס ייערך ביום ב' 26/2/24
בגני התערוכה, אקספו תל אביב


תמיכה ורווחת עובדים: המפתחות לשימור כוח העבודה שלכם. ברוכים הבאים לכנס רווחה ארגונית בעידן ההיברידי. סקר חדש של איגוד הפסיכולוגים האמריקאי הראה כי 78% מהעובדים דיווחו שמגיפה הקורונה היא מקור משמעותי ללחץ . עובדים מרגישים שחוקים ומדווחים על גורמי לחץ מרובים, כולל היעדר הפרדה בין העבודה לבית, עומסי עבודה בלתי ניתנים לניהול ודאגות של ביטחון תעסוקתי. 


האופנות ששלטו ברווחה הארגונית עד לקורונה כגון Happy hour, מתקני ספורט, חדרי תנומה ו"הבא את הכלב שלך לעבודה" כבר אינם מספיקות או רלוונטיות לעובדים מרחוק או עובדים היברידיים. כיום על ארגונים להציע תוכניות רווחה הוליסטיות מעבר לרווחה פיזית, המעניקות לעובדים סיוע בבריאות נפשית ורגשית, פיתוח קריירה, גיבוש צוות, הכרה, השפעה חברתית על פעולות אקטיביות להצלת הטבע, הסביבה ועוד.

 

מופע סיום עם ניקי גולדשטיין
הכנס ייענל במופע סטנד-אפ עצמאי וקורע, מנקודת מבטו הייחודית של ניקי גולדשטיין. שחקן, זמר, חקיין וסטנדאפיסט מהמצחיקים בישראל.


בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטווועידת ישראל למשאבי אנוש HR2024, כוללת 4 מסלולי תוכן מרכזיים וכן ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח אושר אירגוני ובכלל זה שירותים ומפגשים עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש.

הוועידה מורכבת מארבעה מסלולי תוכן:

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף בכל האירועים במתחם.
בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו


קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי מיתוג וגיוס, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח מלא של כיבוד בוקר, כיבוד צהריים ומופע סיום. אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומוגבלת במספר המשתתפים. קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא:
להצטרפות לפורום משאבי אנוש וניהול ארגוני - הקליקו כאןקרא עוד  
חווית עובד מגיוס ועד פרישה

חווית עובד מגיוס ועד פרישה

כנס רווחה וחווית עובד הוא הראשון מסוגו וייחודי במיקוד שלו. הכנס יציג אסטרטגיה משכנעת ליצירת מעורבות חיובית של עובדים לצד כלים למשיכה, לשמירה ולפיתוח עובדים טובים.

עולם של HR משתנה במהירות עם הופעת הדיגיטל במקום העבודה. הטרנספורמציה הדיגיטלית איננה עוד נישה; היא הפכה להיות כלי חיוני שמאפשר לנו להדביק את השינויים הטכנולוגיים שמשנים את האופן שבו ארגונים עובדים.

כנס רווחה וחווית עובד, הנערך במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש, מהווה ההזדמנות הטובה להתקדם ולבנות תרבות עבודה הוליסטית ומטפחת.

בואו לשמוע איך ניתן להשפיע על מעורבות העובדים, להגביר את הפרודוקטיביות, לבצע אסטרטגיות עסקיות, ולשפר את ביצועי החברה.

חווית עובד גדלה ומתפתחת לחוויית עובד מרגשת, שבה העובדים מרגישים שהעבודה שלהם משמעותית, וכי הם חלק מארגון שמטרתו להוביל.

ההשתתפות שלך בכנס תחשוף אותך לרעיונות יצירתיים ותסייע לך להישאר מעודכן.

ההשתתפות בכנס, כמו גם הביקור בתערוכת הספקים והכניסה למופע, אינם כרוכים בתשלום וכוללים אירוח מלא של כיבוד בוקר, ארוחת צהריים חוויתית ושי אישי, אולם מותנים ברישום מראש.

הירשמו עכשיו וקבלו קוד לכניסת VIP מהירה.

קרא עוד