פרי גליקמן, מאמן ארגוני ומוביל תהליכי גיוון והכללה בארגונים ובחברות

יום ד' - 12/7/2023

09:15
גיוון הכלה בעולם העבודה החדש
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - דלפק הקבלה

גיוון והכלה במקום העבודה חשובים מכיוון שהם יכולים להוביל לסביבת עבודה חיובית ופרודוקטיבית יותר. זה כרוך ביצירת תרבות שמכבדת ומסבירת פנים לאנשים מכל רקע, כולל אנשים ממגדרים, נטיות מיניות, דתות, גילאים, יכולות ורקע סוציו-אקונומי שונים ועוד.

על ידי הערכת גיוון וקידום הכלה, חברות יכולות למשוך ולשמור על כישרונות מובילים, לשפר את קבלת ההחלטות ופתרון הבעיות ולשרת טוב יותר את הלקוחות שלהן.

ההרצאה תעסוק בהגדרת המושג "גיוון והכלה" ותציג תוצאות מחקרים על השפעתם הפנומנאלית של הגיוון וההכללה על הארגון ועל תוצאותיו העיסקיות.

כאן יש לזכור כי בעולם העבודה החדש, בו עבודה מרחוק ולוחות זמנים גמישים הופכים נפוצים יותר, חשוב להמשיך לתעדף גיוון והכלה. זה יכול להיות מאתגר בסביבה וירטואלית, אבל יש פעולות שחברות יכולות לנקוט כדי להבטיח שהעובדים המרוחקים שלהן ירגישו כלולים ונתמכים

בהרצאה יינתנו דגשים להטמעה נכונה של "גיוון והכללה" בארגון כולל חקר מקרה (case study), אשר יתאר תהליך הטמעה כזה בחברת ההייטק F5.

מרצה ומנחה הכנס: פרי גליקמן, מאמן ארגוני ומוביל תהליכי גיוון והכללה בארגונים ובחברות

09:30
פיתוח מנהיגות ומחוברות: מה בין פיתוח מנהיגות לבין יחסים, מיצוי יכולות ותפוקה גבוהה
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

הקשר בין פיתוח מנהיגות למחוברות הוא מובהק וחד משמעי. מחקרים רבים מתייחסים ליישום מנהיגות כמרכיב החיוני ביותר לרווחה ויחסים בזירה ארגונית. על תכניות פיתוח מנהיגות לתת מענה יישומי ומדויק לאתגרי הניהול המרכזיים כאן ועכשיו, מותאמים למציאות המשתנה. עליהן לעודד מעשי מנהיגות שיתורגמו לגידול בשביעות רצון, התפוקה, רווחה ונאמנות לארגון.

בהרצאה תמצית העיקרים מתכנית פיתוח מנהיגות שלמה בהתייחס ליחסים בארגון, חכמת אנשים, מוטיבציה, חניכה, הערכת עובדים ושימור אנשי מפתח. יובאו תוצרי מחקר עדכניים ודוגמאות רבות לחיבור החד משמעי בין פיתוח מנהיגות למחוברות, כפי שיושמו בארגונים מובילים.

מרצה: גיא בן דוד – מנכ"ל Skills. חוקר מומחה לניהול, יחסים ומנהיגות ארגונית. מזה 17 שנים מרצה בארץ ובעולם בתחומי שינוי וצמיחה ארגונית, מחוברות ומוטיבציה, חכמת אנשים ומנהיגות מעשית. פיתח את אחת מתכניות פיתוח המנהיגות העדכניות והטובות היום בישראל. גיא עושה חיבור לא שגרתי ומרתק של עולמות תוכן מגוונים. הוא מביא חשיבה יוצאת דופן שנועדה לשנות דפוסי פעולה מוכרים ולקדם יישום מנהיגות תכליתית בזירה הארגונית.

10:00
ביקור בתערוכת ספקים ענקית למשאבי אנוש, אושר ארגוני וחווית עובד
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם המליאה

תערוכת הספקים יוצרת לכם הזדמנות מצוינת לחקור אלפי מוצרים ושירותים ממאות ספקים - החל ממובילי שוק מבוססים ומותגים מובילים ועד לסטארט-אפים חדשניים למתן פתרונות למשאבי האנוש ולפיתוח האושר הארגוני . הכל תחת קורת גג אחת!

אין דרך טובה יותר לקבל החלטות כשאתם חוקרים ומשווים מוצרים ושירותים זה לצד זה עם תשובות בזמן אמת ונהנים ממגוון עצום של הצעות ומחירים.

10:30
(well being) בעבודה: תקן ישראלי חדש ת"י 45003 לניהול סיכונים פסיכולוגיים וחווית עובד
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

תקן הבין לאומי ISO 45003 אשר אומץ השנה בישראל כת"י 45003 בעברית הוא פריצת דרך משמעותית מבחינת ההכרה במשמעות וחשיבות איכות חיים נפשית בעבודה ובאחריות של הארגונים לדאוג לכך. ההנחיות בו מכוונות למדידה, מניעה והתערבות ברמות שונות ובהיבטים שונים של גורמי סיכון פסיכוסוציאליים תעסוקתיים – בהם אופן ארגון העבודה, גורמים חברתיים בעבודה ואפיונים של סביבת עבודה.

פעולות למניעה ולהתערבות בהקשר זה, יכולות לתרום באופן ישיר לבריאות ולבטיחות פסיכולוגיות של העובד, וכן, לא פחות חשוב, יכולות גם לשפר באופן משמעותי פרודוקטיביות, הצלחה ומוניטין של ארגונים, תוך העלאת מחוברות, מוטיבציה ויעילות של המשאב האנושי שלהם.

מרצה: עינת שטיין- הממונה על פרויקטים בתקינה בתחום ניהול, איכות ומערכות שירות במכון התקנים

11:00
המשך הסיור בתערוכת ספקים למשאבי אנוש, אושר ארגוני וחווית עובד
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם המליאה

תערוכת הספקים יוצרת לכם הזדמנות מצוינת לחקור אלפי מוצרים ושירותים ממאות ספקים - החל ממובילי שוק מבוססים ומותגים מובילים ועד לסטארט-אפים חדשניים למתן פתרונות למשאבי האנוש ולפיתוח האושר הארגוני . הכל תחת קורת גג אחת!

אין דרך טובה יותר לקבל החלטות כשאתם חוקרים ומשווים מוצרים ושירותים זה לצד זה עם תשובות בזמן אמת ונהנים ממגוון עצום של הצעות ומחירים.

11:30
איך מייצרים תרבות ארגונית חיובית?
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

ינואר 2023, העולם אחרי מגיפה עולמית וכמה אירועים גלובאליים שהציבו בפני עולם התעסוקה מראות, תמרורים ושלטי אזהרה שעולם התעסוקה חייב לעבור שינוי ולא יכול להמשיך להיות כשהיה.

בעולם העבודה החדש שחווה שינויים תכופים, חיצוניים ופנימיים, עלינו להיות מאוד מפוכחים, יצירתיים ואמיצים.
לתפקיד מנהל משאבי האנוש יש אחריות גדולה על הבטחון האישי, הרגשי והחברתי של העובדים בעולם הכאוטי שסביבנו.

על מנת להתאים את הארגון לעולם העבודה החדש העומד בפתחנו, על מנהל משאבי האנוש לצאת מתוך הרוטינה ולצלול לעומקי סיפור התרבות הארגונית.

מרצה: אפרת ליבנה הדס- סמנכ"לית משאבי אנוש בחברת פלורי-ביוטק

12:00
"כדי לתפוס נוכל צריך לחשוב כמוהו"/ מאחורי הקלעים של פרשות ההונאה והנוכלים הגדולים
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם המליאה

אדווה דדון, כתבת תחקירים ומגישת חדשות ערוץ 12, בהרצאת אורח מרתקת על עולם ההונאות והנוכלות בישראל.

הוועידה מארחת את אדוה דדון, כתבת בכירה בחדשות ערוץ 12 ומגישת סדרת תחקירי ״הנוכלים״, כלת פרס אגודת העיתונאים למצוינות בעבודת שטח וחשיפת עוולות חברתיות. אדוה תחשוף את מאחורי הקלעים של הפרשות המסעירות, כיצד ניתן לבצע משימה שנדמית בלתי אפשרית, כיצד קצה חוט מוביל לתפיסת נוכל, מה אפשר ללמוד על אומנות השכנוע של הנוכלים הגדולים, ואיך אנחנו כעובדים או מעסיקים יכולים לקחת מזה תובנות וליישם את המסקנות בארגון.

ההרצאה תעסוק גם בסוגייה שמעסיקה נשים רבות ״מה היית עושה לולא היית מפחדת״, מה ניתן ללמוד מהרגע הזה בו המבט עם העיניים של הנוכל מצטלב על קבלת החלטות בחיים, הורות וקריירה.

מרצה: אדוה דדון, עיתונאית חוקרת, מגישת סדרת תחקירי ״הנוכלים״ וכתבת בכירה במהדורה המרכזית של חדשות ערוץ 12. חושפת פרשות ההונאה ועבירות מין בשנים האחרונות. כלת פרס ״אגודת העיתונאים״ למצוינות בעבודת שטח וחשיפת עוולות חברתיות.

12:30
הפסקת כיבוד ומפגשי נטוורקינג
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 -אולם הפואייה
12:45
מה הקשר בין מרוץ פורמולה 1 לבין wellbeing בארגון?
מיקום: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם המליאה

תופעת השחיקה בעבודה, שהואצה על ידי מגפת הקורונה, היא אחד האתגרים הגדולים ביותר כיום לחברות וארגונים. אימוץ והטמעת תכנית wellbeing (אורח חיים בריא לגוף ולנפש) הוכח כמהלך אפקטיבי להתמודדות עם אתגר השחיקה.

העיסוק ב Wellbeing בחברות ובארגונים הוא כבר לא מותרות אלא הכרח. קצב העבודה, הלו"ז התובעני (כולל שעות עבודה ארוכות מהבית), משברים אישיים ועוד, יוצרים את תופעת השחיקה . החברות משלמות את המחיר בירידה במוטיבציה ובתפוקה, גידול בהיעדרויות ומחלות ושיעור גבוה של תחלופת עובדים. חברות שהשקיעו באופן עקבי ואסטרטגי בתוכניות wellbeing בארגון השיגו באופן מובהק תוצאות טובות יותר מאלו שלא השקיעו.

מרצה: חיים אורן הוא מומחה ומרצה לwellbeing בעל טור במגזין Forbes ושגריר המותג של חברת הינטסה פרפורמנס בישראל הנחשבת בין המובילות בעולם בייעוץ בתחום Wellbeing- לחברות הייטק, בנקים, שירותים פיננסים ונהגי פורמולה 1

13:30
"לא על הנופש לבדו"
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

עקרונות להטמעת תהליכי עבודה לשם מניעת שחיקה והגברת חוסן הארגון

בהרצאה נתבונן בקצרה בתופעת השחיקה בעולם העבודה ומשם לעקרונות עבודה מעשיים לשם קידום שלומות העובדים והחוסן הארגוני.

מרצה: עו"ס רחלי שרון גרטי- פרוייקטורית חוסן של כללית

14:00
מופע חושים עם אמן החושים מערוץ 13
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

המופע מבוסס על טכניקה פסיכולוגית ויכולת השפעה מחשבתית שבמהלכה תחשפו לראשונה לכלים המשמשים מנטליסטים ותקבלו הסבר על עקרונות אמנות החושים.

המטרה היא להראות לכם איך המנטליסט חושב. במהלך המופע המשתתפים יקבלו כלים שימושיים שיעזרו להם בפתרונות האתגרים שמלווים אותנו ביום יום וילמדו לבצע כמה אפקטים מדהימים וטכניקות מעולם אמנות החושים שישאירו את כולם בהלם.

מרצה: אביב דורה, המנטליסט הצעיר והמבטיח של השנה

14:30
הפסקה צהריים
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - פואייה/אולם התערוכה
14:45
מופע סיום עם יוסי גבני
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3

אחרי שכבש את הטלוויזיה ואת הרשת בהופעות שנונות קורעות מצחוק בתוכניות "מחוץ לחוק", "מלחמת המינים", "קיסריה אקספרס" ובקבוצת מערכוני הפייסבוק "בערך".

גבני מוכיח שהוא חיית במה שמעיפה את הקהל באוויר עם סטנדאפ קורע מצחוק שמתמודד בקלות על הזכות להיות אחד המופעים המצחיקים ביותר בישראל.

גבני משלב במופע תובנות מבריקות, דמויות מצחיקות, אלתורים, ישראלים, קטעי גיטרה והכי חשוב סטנדאפ חד, שנון ומשובח, שלא משאיר לקהל שנייה אחת שבה הוא לא נקרע מצחוק.

15:45
סיום הוועידה ופיזור
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10