מסלול רווחה וחווית עובד - מנחה: אמיר זמורה

יום ד' - 20/7/2022

08:30
קליטה ורישום וכיבוד קל
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - דלפק הקבלה

מנחה: אמיר זמורה, מומחה לניהול - אסטרטגיה ותקשורת, מרצה במכללה האקדמית עמק יזרעאל והאוניברסיטה הפתוחה

09:30
אושר ארגוני הוליסטי כהחלטה אסטרטגית !
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

רצאת חשיפה של תהליך יצירת תרבות ארגונית לאושר וחוסן פנימי אשר תשפר את מדדי הארגון וכדרך לשימור עובדים הוליסטי ומגנוט עובדים חדשים, על פי דרכם של מובילי joy4u ,עדינה פישמן ואלון שפריר.

מרצה: עדינה פישמן, האקדמיה למדעי השמחה
עדינה באה מעולמות של ניהול בכיר בתעשייה . שנים רבות ניהלה את הסיכונים , בטיחות ובריאות עובדים של חברת טבע , חברת התרופות מהמובילות בעולם

מרצה: אלון שפריר, מוביל הרעיון ומייסד של מיזם "מועדון השמחה" – האקדמיה למדעי השמחה.
מורה למודעות עצמית העצמה ושמחה כבר 30 שנה. מומחה בתחום ה Wellbeing והעצמת החיובי בחיים. מנכ"ל "גיבוש איכותי" – פעילויות חווייתיות גיבוש ופיתוח צוותים מתוך שמחה והעצמת החיובי.

10:00
ביקור בתערוכת ספקים ענקית למשאבי אנוש, אושר ארגוני וחווית עובד
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם המליאה

תערוכת הספקים יוצרת לכם הזדמנות מצוינת לחקור אלפי מוצרים ושירותים ממאות ספקים - החל ממובילי שוק מבוססים ומותגים מובילים ועד סטארט-אפים חדשניים למתן פתרונות למשאבי האנוש ולפיתוח אושר הארגוני וחווית עובד. הכל תחת קורת גג אחת!

אין דרך טובה יותר לקבל החלטות כשאתם חוקרים ומשווים מוצרים ושירותים זה לצד זה עם תשובות בזמן אמת ונהנים ממגוון עצום של הצעות ומחירים.

10:30
פוליטיקה ארגונית - חשיפת הסודות של הפוליטקאים
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

רבים מאיתנו סולדים מפוליטיקאים, אבל מי שהכיר באופן אישי פוליטיקאי או שניים גילה מהר מאד שאפשר ללמוד מהם לא מעט. בואו לשמוע על הפוליטיקאים מנקודת מבט אישית ואחרת: איך הם מתנהלים מאחורי הקלעים, מה סודות ההצלחה שלהם, ומה הדברים שהם בוחרים להסתיר מאיתנו. איך זה שבחיים הפולטים אין משמעות להוגנות ולאמינות בעוד שבעולם האמיתי אלה הדברים החשובים ביותר, ומה המפתח שלהם להצלחה אישית ומקצועית.

מרצה אורחת: דפנה ליאל- כתבת חדשות 12 בכנסת, פרשנית פוליטית, מגישה ומנחה.

ליאל שמה דגש על דיווח הוגן ומאוזן וליוותה את המשברים הפרלמנטים שפקדו את הכנסת בשנים האחרונות ואת שלוש מערכות הבחירות האחרונות. בשנת 2017 השיקה את הפודקאסט "עושים פוליטיקה", שהפך תוך זמן קצר לפודקאסט הפוליטי המואזן בארץ עם כ-2 מיליון האזנות.

בעברה שימשה כתבת חינוך של חדשות 12 וזכתה בפרס פרימור לתחקירים משנים מציאות חברתית על סדרת הכתבות שערכה על הגיל הרך.

הגישה בעבר את המהדורה המרכזית של ערוץ הכנסת והייתה כתבת צבאית בגלי צה"ל.

11:00
המשך הסיור בתערוכת ספקים למשאבי אנוש, אושר ארגוני וחווית עובד
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם המליאה

תערוכת הספקים יוצרת לכם הזדמנות מצוינת לחקור אלפי מוצרים ושירותים ממאות ספקים - החל ממובילי שוק מבוססים ומותגים מובילים ועד סטארט-אפים חדשניים למתן פתרונות למשאבי האנוש ולפיתוח אושר הארגוני וחווית עובד. הכל תחת קורת גג אחת!

אין דרך טובה יותר לקבל החלטות כשאתם חוקרים ומשווים מוצרים ושירותים זה לצד זה עם תשובות בזמן אמת ונהנים ממגוון עצום של הצעות ומחירים.

11:30
תפסיקו לישון בעמידה- כל מה שצריך לדעת על שינה והצלחה בעבודה
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

מה הקשר בין שינה למחלות והשמנת יתר? עד כמה השינה משפיעה על ההצלחה שלנו בעבודה? האם נוכל להחזיר שעות שינה אבודות, כדי להפוך ליעילים יותר? למרות שאנחנו משקיעים שליש מהחיים שלנו בשינה היא האחרונה בסדר העדיפויות שלנו.

בהרצאה נבין את חשיבותה האמיתית. אנשים שישנים רק 6 שעות יעילים פחות מאלה שישנים 7 שעות ורובינו לא ישנים מספיק! מחצית מהמבוגרים בישראל מודים כי העייפות פוגעת בתפקוד שלהם בעבודה ולמרות זאת כולנו ממשיכים "לישון בעמידה".

חסך בשעות שינה פוגע אנושות בכיס המעסיק, בשוק העבודה בארה"ב לדוגמא, הוא גורם להפסד של לא פחות מ- 411 מיליארד דולר בשנה ולמרות זאת שינה, כמובן, איננה חלק מהסכם העסקה בשונה משעות עבודה, נסיעות, ארוחות, או פנסיה.

מדוע אנחנו ישנים? מה הם תפקידי השינה? כמה שעות צריך לישון בכלל? והאם ניתן לחנך אותנו כמבוגרים לשינה טובה ואיכותית יותר? אם אנחנו רוצים להגיע ל- 100% ערנות ולקום בגרסה המוצלחת ביותר שלנו אנחנו חייבים להפסיק להתייחס לשינה כבזבוז זמן! בהרצאה מעשית זו נבין את חשיבות השינה ונלמד איך לשפר את איכות ואורך השינה שלנו על מנת להפוך את החיים שלנו עשירים ואפקטיביים יותר.

מרצה: סיון אבוט ברקן, RD MSc, פיזיולוגית-דיאטנית בעלת תארים במדעי התזונה ופיזיולוגיה ופרמקולוגיה.

מרצה בתחומי שינה בריאה ותזונה, בעלת קליניקה פרטית, מדריכת יוגה ומעבירה סדנאות בפיזיולוגיה, תזונת ילדים ותזונת ספורט. שמשה כסמנכ"לית עמותת הדיאטנים 'עתיד'.

ייעצה בתחומי תזונה וניהול ערנות מבצעית של צוותי אוויר בחייל האוויר הישראלי ומופיעה בנושאי בריאות בטלוויזיה, בפלטפורמות תקשורת אחרות.

12:00
הפסקת כיבוד ומפגשי נטוורקינג
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם המליאה
12:30
ניהול משבר העובד – איך נהפוך את המשבר להזדמנות.
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

איך נעזור לעובד הנמצא במשבר תוך שמירה על אתיות מקסימלית. יעילות של עובד הנמצא במשבר ללא פגיעה בצוות אליו הוא שייך.

מרצה: רועי עמוס, מנטור ומומחה להתפתחות אישית וניהול משברים, מומחה מספר 1 להתמודדות עם כל משבר

13:00
המשך הסיור בתערוכת ספקים למשאבי אנוש, אושר ארגוני וחווית עובד
מיקום: אקספו תל אביב, ביתן 10 אולם המליאה
13:30
על FOMO ו-Ghosting בסביבת העבודה- אתגרי הניהול בעולם העבודה החדש
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

במסגרת ההרצאה נדבר על האתגרים שעומדים בפני מנהלי הביניים בארגונים, הצורך לשמור על תחושת ההשתייכות של העובדים ועל Well Being, יחד עם עמידה ביעדים העסקיים.

ההרצאה תתמקד במתודות גלובליות ובפתרונות טכנולוגיים המסייעים להתמודדות עם האתגרים, ועל דרכים ליצירת סביבת עבודה דיגיטלית וחדשנית.

מרצה: עינבל נמיר, Managing Director, מובילת תחום סביבת עבודה עתידית ב-Deloitte

14:00
סודות שפת הגוף: מופע חוויתי עם דורית עוזיאל
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A2

בהרצאה, דורית עוזיאל מאפשרת לכם בסדנאותיה לקחת חלק פעיל בעיצוב חייכם על ידי רכישת ארגז כלים פרקטי ורלוונטי, בו ניתן להשתמש בכל אינטראקציה של תקשורת בין אישית בה אתם מעורבים.

כמו כן, דורית ידועה ביכולת האבחון המעולה שלה, אשר מאפשרות לה לזהות את המקומות המדויקים באדם שמולה, הזקוקים לעבודה או לשינוי, שיוכל להביא לשיפור משמעותי בחייו.

בהיותה מומחית מוערכת לתקשורת בשפת גוף, פותחת דורית עבורכם את הדלת לעולם שלם ומרתק של סמלים ופירושם, אשר יאפשרו לכם לפתח טקטיקות מתאימות לסיטואציה בה הנכם מצויים.

מרצה: דורית עוזיאל, מהשמות הבולטים ביותר בחוג המרצים לתקשורת לא מילולית והתדמית האישית והמקצועית בישראל.

דורית עוסקת וחוקרת את תחום התקשורת הבין אישית והתדמית מזה כעשרים שנה, במהלך השנים, העבירה דורית סדנאות, הרצאות וייעוץ אישי לאלפי אנשים בתחומים שונים ומגוונים החל מפוליטיקאים, מנהלים בכירים, אנשי שירות, מכירה, ועוד.

14:30
הפסקה וכיבוד צהריים
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - פואייה/אולם התערוכה
15:00
מופע סיום עם יוסי גבני
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10 - אולם A3

אחרי שכבש את הטלוויזיה ואת הרשת בהופעות שנונות קורעות מצחוק בתוכניות "מחוץ לחוק", "מלחמת המינים", "קיסריה אקספרס" ובקבוצת מערכוני הפייסבוק "בערך".

גבני מוכיח שהוא חיית במה שמעיפה את הקהל באוויר עם סטנדאפ קורע מצחוק שמתמודד בקלות על הזכות להיות אחד המופעים המצחיקים ביותר בישראל.

גבני משלב במופע תובנות מבריקות, דמויות מצחיקות, אלתורים, ישראלים, קטעי גיטרה והכי חשוב סטנדאפ חד, שנון ומשובח, שלא משאיר לקהל שנייה אחת שבה הוא לא נקרע מצחוק.

16:00
סיום הוועידה ופיזור
מיקום: אקספו ת"א ביתן 10