רווחה וחווית עובד HR2020המרכז הבינלאומי לכנסים, בשיתוף פורום משאבי אנוש, מתכבדים להזמינך להשתתף וליטול חלק בכנס רווחה וחווית עובד שייערך במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2020.


הכנס ייערך ביום ד' 22/1/20
בגני התערוכה, אקספו תל אביב


כנס רווחה וחווית עובד, יציג השנה בעזרת מומחים מובילים את הפסיכולוגיה האנושית, והדרכים לפיהם המוח האנושי מחווט את העובד לעבוד בצורה טובה יותר, ויחשוף את האיומים שמפחיתים את יכולתו להקשיב, ללמוד, לשתף פעולה ולתפקד במיטבו.

הכנס יחשוף כללים ורעיונות מוכחים שעל פיהם צריכים ארגונים להתמקד בהפיכת חוויות העובד לנוחה ולנכונה ככל האפשר ובכך ליישם את מיטב הפוטנציאל מעובדי הארגון.

כנס רווחה וחווית עובד, הינו חלק מוועידת ישראל למשאבי אנוש – HR2020, והוא כולל ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח רווחת עובדים, ובכלל זה שירותים ומפגש עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש של ישראל.


הכנס ינעל במופע "מצב טיסה" צחוקים עד השמיים, מופע אימפרוביזציות עם השחקנים והקומיקאים: לירית בלבן, משה פרסטר, עודד מנסטר.

ההשתתפות בכנס אינה כרוכה בתשלום, היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומגבלת במספר המשתתפים.


בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטוהוועידה מורכבת מארבע מסלולי תוכן:

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף ללא הגבלה בכל האירועים במתחם.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

לקבלת הזמנת VIP לתערוכת הספקים: הקליקו כאן 


קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי כ"א, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.


וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!


ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח מלא של כיבוד בוקר, כיבוד צהרים, מופע ושי אישי מגניב, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומגבלת במספר המשתתפים. קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא:
להצטרפות לפורום משאבי אנוש וניהול ארגוני - הקליקו כאן