HR2020 Conference & Expo


22/1/20 - מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

רווחה וחווית עובד HR2020

רווחה וחווית עובד HR2020

חווית עובד חיובית יכולה להשפיע מאוד על מעורבות, שמירה ופריון העבודה. חווית עובד הפכה למבדיל מרכזי במיתוג מעסיקים, בגיוס ובשימור עובדים בעולם העבודה החדש. ארגונים המספקים לעובדיהם מסע חיובי ובלתי מתפשר - החל משלב הגשת המועמדות והראיון הראשון, דרך פיתוחו וקידומו המקצועי ועד להפיכתו לחלק בלתי נפרד מהארגון. תהליכים אלו משפיעים משמעותית על מעורבות, תרבות, מורל ושימור העובדים, ובד בבד, יוצרים את היתרון הנכסף לארגון. כנס רווחה וחווית עובד ייערך במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2020.


המרכז הבינלאומי לכנסים, בשיתוף פורום משאבי אנוש, מתכבדים להזמינך להשתתף וליטול חלק בכנס רווחה וחווית עובד שייערך במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש HR2020.


הכנס ייערך ביום ד' 22/1/20
בגני התערוכה, אקספו תל אביב


כנס רווחה וחווית עובד, יציג השנה בעזרת מומחים מובילים את הפסיכולוגיה האנושית, והדרכים לפיהם המוח האנושי מחווט את העובד לעבוד בצורה טובה יותר, ויחשוף את האיומים שמפחיתים את יכולתו להקשיב, ללמוד, לשתף פעולה ולתפקד במיטבו.

הכנס יחשוף כללים ורעיונות מוכחים שעל פיהם צריכים ארגונים להתמקד בהפיכת חוויות העובד לנוחה ולנכונה ככל האפשר ובכך ליישם את מיטב הפוטנציאל מעובדי הארגון.

כנס רווחה וחווית עובד, הינו חלק מוועידת ישראל למשאבי אנוש – HR2020, והוא כולל ביקור בתערוכה ססגונית ומרתקת להצעות ולרעיונות לפיתוח רווחת עובדים, ובכלל זה שירותים ומפגש עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש של ישראל.


הכנס ינעל במופע "מצב טיסה" צחוקים עד השמיים, מופע אימפרוביזציות עם השחקנים והקומיקאים: לירית בלבן, משה פרסטר, עודד מנסטר.

ההשתתפות בכנס אינה כרוכה בתשלום, היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומגבלת במספר המשתתפים.


בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטוהוועידה מורכבת מארבע מסלולי תוכן:

המשתתפים יוכלו לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף ללא הגבלה בכל האירועים במתחם.

וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

לקבלת הזמנת VIP לתערוכת הספקים: הקליקו כאן 


קהל יעד:
הכנס מיועד למנכ"לים, סמנכ"לי משאבי אנוש, מנהלי HR, מנהלי כ"א, HRBP, מנהלי רווחה וחווית עובד, מנהלים ארגוניים, מנהלי הדרכה וכל מי שתחום ניהול המשאב האנושי הוא חלק משגרת עבודתו.


וועידת ישראל למשאבי אנוש היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.

הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!


ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח מלא של כיבוד בוקר, כיבוד צהרים, מופע ושי אישי מגניב, אולם היא מיועדת למוזמנים בלבד, מותנת ברישום מראש ומגבלת במספר המשתתפים. קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא:
להצטרפות לפורום משאבי אנוש וניהול ארגוני - הקליקו כאןקרא עוד  
חווית עובד מגיוס ועד פרישה

חווית עובד מגיוס ועד פרישה

כנס רווחה וחווית עובד הוא הראשון מסוגו וייחודי במיקוד שלו. הכנס יציג אסטרטגיה משכנעת ליצירת מעורבות חיובית של עובדים לצד כלים למשיכה, לשמירה ולפיתוח עובדים טובים.

עולם של HR משתנה במהירות עם הופעת הדיגיטל במקום העבודה. הטרנספורמציה הדיגיטלית איננה עוד נישה; היא הפכה להיות כלי חיוני שמאפשר לנו להדביק את השינויים הטכנולוגיים שמשנים את האופן שבו ארגונים עובדים.

כנס רווחה וחווית עובד, הנערך במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש, מהווה ההזדמנות הטובה להתקדם ולבנות תרבות עבודה הוליסטית ומטפחת.

בואו לשמוע איך ניתן להשפיע על מעורבות העובדים, להגביר את הפרודוקטיביות, לבצע אסטרטגיות עסקיות, ולשפר את ביצועי החברה.

חווית עובד גדלה ומתפתחת לחוויית עובד מרגשת, שבה העובדים מרגישים שהעבודה שלהם משמעותית, וכי הם חלק מארגון שמטרתו להוביל.

ההשתתפות שלך בכנס תחשוף אותך לרעיונות יצירתיים ותסייע לך להישאר מעודכן.

ההשתתפות בכנס, כמו גם הביקור בתערוכת הספקים והכניסה למופע, אינם כרוכים בתשלום וכוללים אירוח מלא של כיבוד בוקר, ארוחת צהריים חוויתית ושי אישי, אולם מותנים ברישום מראש.

הירשמו עכשיו וקבלו קוד לכניסת VIP מהירה.

קרא עוד