HR Vision & Expo


17/7/19 - מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו תל אביב

מסלול רווחה וחווית עובד

מסלול רווחה וחווית עובד

חווית העובדים היא המגמה החדשה והחשובה ביותר בתחום משאבי אנוש בעשרים השנים האחרונות. חווית עובדים היא זו שמבדילה ומבליטה את החברות שעובדים רוצים לעבוד בהם. המרכז הבינלאומי לכנסים, בשיתוף פורום משאבי אנוש, מתכבדים להזמינך להשתתף וליטול חלק בכנס רווחה וחווית עובד, שייערך במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש - 2019 HR Vision & Expo

כנס רווחה וחווית עובד, יציג דרכים מקוריות איך להתאים את הארגון לאתגרים של עולם העבודה החדש תוך שיתוף העובדים בתהליך, ילמד אסטרטגיות מעשיות למימוש ה- Engagement של העובדים שיוביל בסופו של יום לעמוד ביעדי הארגון.

הכנס ייערך ביום ד' - 17/7/19
מרכז הכנסים הבינלאומי, אקספו ת"א


הכנס יראה כיצד לנקוט בגישה הוליסטית ומשולבת ליישום חווית עובדים בארגונים בצורה מיטבית וחלק מארבעת המסלולים של הוועידה. הכנס מיועד לחברות במגזר הציבורי והפרטי כאחד.

עולם העבודה מתפתח, מערכות ואסטרטגיות מסורתיות כבר לא מספיקות כדי לשמור את העובדים והצוותים במוטיבציה גבוהה או בכלל בארגון, ואנחנו צריכים להתחיל להסתכל על התמונה הגדולה ולהתמקד ביוזמות חדשות שישאירו את העובד במרכז.

חוויית העובד מסכמת את כל מה שעובדים נתקלים, מתבוננים או מרגישים במהלך המסע שלהם בארגון, החל מתהליך הגיוס ועד שהם הופכים להיות חלק מבוגרי הארגון.


וועידת ישראל למשאבי אנוש, 2019 HR Vision & Expo, במסגרתה מתקיים הכנס, תציג את התקדמות תעשיית משאבי אנוש בארץ ובעולם, תחשוף את המשתתפים למיומנויות חדשות ומרתקות ותאפשר מפגשי נטוורקינג בין מנהלים בתעשייה לבין יועצים, מומחים מובילים וספקים נבחרים.

ההשתתפות בכנס אינה כרוכה בתשלום וכוללת 4 מסלולי תוכן שיעצבו לכם את הדרך להצלחה מקצועית:

  • ניהול משאבי אנוש 
  • ניהול רווחה וחווית עובד
  • ניהול הדרכה ולמידה ארגונית
  • ניהול יחסי עבודה

ניתן לשלב בין המסלולים וההרצאות בהתאם לתחומי התעניינותכם ולהשתתף ללא הגבלה בכל האירועים במתחם!


והוועידה היא אירוע של יום אחד הכולל גם חיבור עם ספקים ונציגים בתוך תעשיית משאבי אנוש וחווית עובדים, חיבור היוצר הזדמנות מצוינת לגלות דרכים טובות יותר לעשות עסקים וליצור קשרים חזקים עם ספקים מובילים ממגוון תחומים.


הוועידה נטולת חסויות, אין בה פרסום סמוי או מרצים מטעם והיא מציעה מקצועיות נטו!


ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום וכוללת אירוח מלא של כיבוד בוקר, ארוחת צהרים, מופע ושלל מתנות מגניבות אולם מותנים ברישום מראש.
קדימות ברישום חינם תינתן לחברי "פורום משאבי אנוש" ולמצטרפים חדשים. ניתן להצטרף לפורום בקישור הבא:

להצטרפות לפורום משאבי אנוש - הקליקו כאן


קרא עוד
חווית עובדים מגיוס ועד פרישה

חווית עובדים מגיוס ועד פרישה

כנס רווחה וחווית עובד הוא הראשון מסוגו וייחודי במיקוד שלו. הכנס יציג אסטרטגיה משכנעת ליצירת מעורבות חיובית של עובדים לצד כלים למשיכה, לשמירה ולפיתוח עובדים טובים.

עולם של HR משתנה במהירות עם הופעת הדיגיטל במקום העבודה. הטרנספורמציה הדיגיטלית איננה עוד נישה; היא הפכה להיות כלי חיוני שמאפשר לנו להדביק את השינויים הטכנולוגיים שמשנים את האופן שבו ארגונים עובדים.

כנס רווחה וחווית עובד, הנערך במסגרת וועידת ישראל למשאבי אנוש, מהווה ההזדמנות הטובה להתקדם ולבנות תרבות עבודה הוליסטית ומטפחת.

בואו לשמוע איך ניתן להשפיע על מעורבות העובדים, להגביר את הפרודוקטיביות, לבצע אסטרטגיות עסקיות, ולשפר את ביצועי החברה.

חווית עובד גדלה ומתפתחת לחוויית עובד מרגשת, שבה העובדים מרגישים שהעבודה שלהם משמעותית, וכי הם חלק מארגון שמטרתו להוביל.

ההשתתפות שלך בכנס תחשוף אותך לרעיונות יצירתיים ותסייע לך להישאר מעודכן.

ההשתתפות בכנס, כמו גם הביקור בתערוכת הספקים והכניסה למופע, אינם כרוכים בתשלום וכוללים אירוח מלא של כיבוד בוקר, ארוחת צהריים חוויתית ושי אישי, אולם מותנים ברישום מראש.

הירשמו עכשיו קבלו קוד לכניסת VIP מהירה.

קרא עוד